Organizační struktura LS

Kontakty na zaměstnance

 

Funkce: Jméno: Telefon: Mobil: E-mail
Lesní správce Ing. Neznaj František 956 157 101 702 021 421 frantisek.neznaj@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Svatoň Zbyněk 956 157 103 724 523 164 zbynek.svaton@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Smutný Petr 956 157 102 724 524 244 petr.smutny@lesycr.cz
Referent pro katastr Šťastná Dana 956 157 115 724 623 904 dana.stastna@lesycr.cz
Referent pro katastr Korečková Petra 956 157 106 724 524 249 petra.koreckova@lesycr.cz
Technik lesní správy Vodička Zdeněk 956 157 108 724 524 251 zdenek.vodicka@lesycr.cz
Účetní Lesáková Marcela 956 157 104   marcela.lesakova@lesycr.cz
Účetní Chlebná Andrea 956 157 105   andrea.chlebna@lesycr.cz
Adjunkt Ing. Dalecký Vojtěch   725 257 560 vojtech.dalecky@lesycr.cz
Adjunkt Ing. Svoboda Jan   725 257 769 jan.svoboda@lesycr.cz
Revíry
Název revíru: Revírník: Telefon: Mobil: E-mail
01 – Hlinsko Ing. Laštůvka Jiří 956 246 108 724 524 995 lastuvka.ls157@lesycr.cz
02 – Bradlo Ing. Holub Miroslav 956 157 112 724 524 250 miroslav.holub@lesycr.cz
03 – Smrček Ing. Časar Jaroslav 956 157 113 725 257 501 jaroslav.casar@lesycr.cz
04 – Slatiňany Ing. Morch Milan 956 157 114 724 524 246 milan.morch@lesycr.cz
11 – Chlumec Zavřel David, DiS   724 524 252 david.zavrel.ls157@lesycr.cz
12 – Choltice Perner Pavel   724 523 158 perner.ls157@lesycr.cz
13 – Heřmanův Městec Ing. Jirků Luděk   724 524 253 jirku.ls157@lesycr.cz
14 – Běstvina Ing. Pospíšil Aleš   606 730 989 pospisil.ls157@lesycr.cz
15 – Lichnice Šenkýř Miroslav   606 646 653 senkyr.ls157@lesycr.cz
16 – Obora Janovice Ing. Zábranský Pavel   724 524 297 zabransky.ls157@lesycr.cz
17 – Obora Žleby Ing. Nevole Zdeněk 469 677 570 724 524 257 nevole.ls157@lesycr.cz
18 – Přelouč Jelínek František   724 524 161 jelinek.ls157@lesycr.cz
Odborná správa lesů
Název revíru: Revírník: Výkon odborné správy pro vlastníky lesů – katastrální území:
01 – Hlinsko Ing. Laštůvka Jiří Ctětín, České Lhotice, Hodonín u Nasavrk, Horní Bradlo, Krásné, Mrákotín u Skutče, Nasavrky, Prosetín u Hlinska, Travná u Horního Bradla, Babákov, Dolní Holetín, Dřevíkov, Havlovice u Miřetic, Holetín, Kvasín, Miřetice u Nasavrk, Příkrakov, Rohozná u Trhové Kamenice, Rváčov u Hlinska, Srní u Hlinska, Svobodné Hamry, Švihov, Tisovec, Trhová Kamenice, Včelákov
03 – Smrček Ing. Časar Jaroslav Bítovany, Blansko u Hrochova Týnce, Blížňovice, Bořice u Hrochova Týnce, Brčekoly, Čejkovice u Mladoňovic, Deblov, Dvakačovice, Hlína, Honbice, Horka u Chrudimi, Chacholice, Chrast, Chrudim, Kočí, Křižanovice, Kunčí, Libanice, Licibořice, Louka u Vrbatova Kostelce, Lukavice, Ochoz u Nasavrk, Orel, Petříkovice u Mladoňovic, Podlažice, Podlíšťany, Pohled u Mladoňovic, Přestavlky u Chrudimi, Rabštejnská Lhota, Rosice u Chrasti, Řestoky, Skála u Chrasti, Slatiňany, Smrček u Žumberku, Smrkový Týnec, Sobětuchy, Svídnice u Slatiňan, Škrovád, Topol, Trojovice, Trpišov, Tuněchody, Úhřetice, Vejvanovice, Vestec u Chrudimi, Vížky, Vrbatův Kostelec, Výsonín, Zaječice u Chrudimi, Zájezdec, Zbyhněvice, Žumberk
11 – Chlumec Zavřel David, DiS Uhlířská Lhota, Krakovany, Božec, Lipec, Rasochy, Radovesnice II, Dománovice, Polní Chrčice, Končice, Rozehnaly, Hradišťko II, Kundratice u Žíželic nad Cidlinou, Lovčice u Nového Bydžova, Levín nad Cidlinou, Olešnice nad Cidlinou, Lučice u Chlumce nad Cidlinou, Pamětník, Štít, Klamoš, Káranice, Obědovice, Kratonohy, Michnovka, Dobřenice, Syrovátka, Osičky
12 – Choltice Perner Pavel Starkoč u Bílého Podolí, Bukovina u Přelouče, Turkovice u Přelouče, Rašovy, Holotín, Stojice, Urbanice, Ledec, Svojšice u Choltic, Chrtníky, Svinčany, Poběžovice u Přelouče, Choltice, Jedousov, Bezděkov, Barchov u Pardubic, Veselí u Přelouče, Klenovka, Štěpánov u Přelouče, Přelouč, Valy nad Labem, Opočinek, Lány na Důlku
13 – Heřmanův Městec Ing. Jirků Luděk Sobětuchy, Čejkovice u Mladoňovic, Stolany, Skupice u Chrudimi, Janovice u Chrudimi, Holičky u Chrudimi, Úherčice, Kostelec u Heřm. Městce, Heřmanův Městec, Chotěnice, Morašice u Chrudimi, Bylany, Třibřichy, Klešice, Jezbořice, Jeníkovice u Choltic, Svinčany, Raškovice u Přelouče, Stojice, Holotín, Bukovina u Přelouče, Nerozhovice
14 – Běstvina Ing. Pospíšil Aleš Hoješín, Okřesaneč, Skryje u Golčova Jeníkova, Zvěstovice, Stupárovice, Sirákovice, Miřátky, Proseč u Kamene
16 – Obora Janovice Ing. Zábranský Pavel Nerozhovice, Úherčice, Cítkov, Zbyhněvice, Holičky u Chrudimi, Janovice u Chrudimi, Čejkovice u Mladoňovic
17 – Obora Žleby Ing. Nevole Zdeněk Vinaře, Lovčice, Starkoč u Bílého Podolí
18 – Přelouč Jelínek František Starkoč u Bílého Podolí, Semtěš u Bílého Podolí, Bílé Podolí, Brambory, Horka u Žehušic, Horušice, Rohozec u Žehušic, Žehušice, Bojmany, Chotusice, Bumbalka, Sovolusky, Litošice, Seník, Sovoluská Lhota, Lipoltice, Tupesy u Přelouče, Brloh u Přelouče, Mokošín, Benešovice u Přelouče, Jankovice u Přelouče, Kozašice, Škudly, Spytovice, Zdechovice, Chvaletice, Telčice, Kojice, Bernardov, Lišice u Sulovic, Sulovice, Vinařice u Týnce nad Labem, Lhota pod Přeloučí, Labětín, Řečany nad Labem, Trnávka, Labské Chrčice, Selmice, Hlavečník, Tetov, Kolesa, Komárov u Přelouče, Semín, Břehy, Lohenice u Přelouče, Mělice, Živanice, Nerad, Neratov, Přelovice, Strašov, Sopreč, Vlčí Habřina, Bukovka, Rohovládová Bělá, Křičeň, Rohoznice, Pravy, Kasaličky, Kasalice, Voleč, Chýšť, Malé Výkleky, Vyšehněvice, Žáravice, Vápno u Přelouče, Přepychy, Újezd u Přelouče
Revíry – sídla
Revír: Sídlo:
01 – Hlinsko Vojtěchov 135, Hlinsko
02 – Bradlo Náměstí 13, Nasavrky
03 – Smrček Náměstí 13, Nasavrky
04 – Slatiňany Náměstí 13, Nasavrky
11 – Chlumec  
12 – Choltice Ledec 15, Choltice
13 – Heřmanův Městec U Bažantnice 306, Heřmanův Městec
14 – Běstvina Běstvina 106
15 – Lichnice Bratčice 68
16 – Obora Janovice Nerozhovice 4, Vápenný Podol
17 – Obora Žleby Družstevní 104, Žleby
18 – Přelouč Slavkovice 81, Vyžice